ویژه
تومان45,000تومان60,000
تومان18,000تومان95,000
جدید
تومان14,000تومان45,000
تومان15,000تومان55,000
تومان18,000تومان45,000
جدید
تومان18,000تومان45,000

پرفروش ترین محصولات کود

نیروبرگ یا کود ارگانیک چیست؟

نیروبرگ خاک ارگانیک و آماده‌ی کاشت برای گیاهان است. این محصولات تمام مواد مغذی را که کود ها به گیاهان منتقل می کنند، در خود دارند. علاوه بر کود های ارگانیکی مانند ورمی کمپوست، دارای شن شسته، ماسه بادی، الیاف برخی درختان، سنگ های آتشفشانی و.. عناصر مختلفی هستند. همچنین این خاک آماده بدون بو و کاملا بهداشتی می‌باشد و شما می‌توانید با خیال راحت در خانه از آن استفاده کنید.

نیروبرگ چیست-کود

مزایای استفاده از نیروبرگ یا کود

بدون بو

شاید شما تجربه کرده‌اید که از کنار پارک یا زمین های کشاورزی عبور کرده باشید که به تازگی در آن کود حیوانی ریخته باشند. بویی که در این لحظه به مشام شما می‌رسد نه تنها آزاردهنده است بلکه شاید شما را از خودن میوه ها و محصولات کشاورزی پشیمان کند. چه برسد به اینکه آن کود را به خانه بیاورید و در گلدان بریزید!!
اگر به شما پیشنهاد دهند: کودی کشف شده که هیچ بوی بدی ندارد و حتی می‌توانید با ریختن آب روی آن بوی مطبوعی ایجاد کنید. حتما بسیار متعجب می‌شدید. اما این مژده را به شما می‌دهیم نیروبرگ ها دقیقا بدون بو هستند و به راحتی می توانید آن ها را به خانه بیاورید. با اینکار آپارتمان شما پر از گیاهانی می‌شود که در خاکی بدون بو رشد می‌کنند.

کود ارگانیک و عاری از مواد شیمیایی

شما با موضوع افزایش جمعیت جهان و در نتیجه افزایش تقاضا برای محصولات کشاورزی آشنا هستید. محصولات کشاورزی مانند گندم، برنج، سیب زمینی، انواع میوه ها و سبزیجات برای رشد به زمان احتیج دارند. این زمان رشد محصولات با زمان رشد جمعیت جهان هماهنگ نیست. از این رو کشاورزان از کودهای شیمیایی برای کاهش زمان رشد گیاهان استفاده می‌کنند.

گرچه کودهای شیمیایی محصولات بیشتری به بازار عرضه می‌کند اما آسیب های اساسی به محیط زیست و موجودات زنده وارد می‌کند. همچنین قیمت بالای کودهای شیمیایی برخی از کشاورزان را از ادامه ی راه ناامید کرده است. بنابراین ما در سبزآفرین جمع شدیم تا شما بتوانید در هر جای ایران که هستید از نیروبرگ ها یا کود هایی کاملا ارگانیک و عاری از مواد شیمیایی استفاده کنید. اینگونه شما می‌توانید عزیزانتان و زمین را از نابودی نجات دهید.

تنظیم PH خاک و متعادل کردن آن

در گذشته اسیدی شدن خاک باعث سوختن و از بین رفتن ریشه ی بسیاری از گیاهان میشد. از این رو برای کاهش خاصیت اسیدی خاک از آهک استفاده می‌کردند تا PH خاک را به ۷ نزدیک و آن را خنثی کنند. زیرا اکثر گیاهان محیط های خنثی را دوست دارند و در آن محیط بهتر رشد می کنند. اما استفاده از آهک باعث خشک شدن زمین و خاک می‌شود. از این رو بهتر است از خاک و کودی استفاده کنید که علاوه بر متعادل سازی خاصیت قلیایی و اسیدی بستر کشت، به حاصلخیزی آن نیز کمک کند.

نیروبرگ، خاک تخصصی برای کاشت گیاه

تا به حال گیاهان متفاوتی را در خاک یکسانی کاشته‌اید و همه به طور یکسان رشد نکرده باشند؟ شاید حتی برخی از آنها پژمرده شده باشند! دلیل این اتفاق این است که هر گیاهی به خاک خاصی برای رشد احتیاج دارد. مثلا کاکتوس به خاکی احتیاج دارد که رطوبت را زیاد در خود نگه ندارد و شن و ماسه آن بیشتر باشد. یا برای ریشه زنی و کاشت نشاء به کود و خاکی قدرتمند نیاز است که سرشار از مواد مغذی باشد و رطوبت را در خود نگه دارد.

اگر می خواهید لذت کاشتن گیاه را تجربه کنید و از رشد کردن گیاهی لذت ببرید که با دست خودتان کاشته‌اید. از خاک های تخصصی استفاده کنید که برای انواع گیاهان تولید شده است. محصولات کود سبزآفرین خاک های آماده ی کاشت مخصوص هر گیاه رابه صورت ارگانیک و تخصصی برای شما ارائه می‌دهند.

همه چیز برای کاشت در یک محصول

شما برای کاشت هر گیاه علاوه بر خاک به کود یا مواد مغذی برای رشد، شن و ماسه، پرلیت و… احتیاج دارید. حتی ممکن است بعضی از شما با شنیدن این موضوع و مواد مورد نیاز برای کاشت گیاه از ادامه ی راه پشیمان شوید!

نیروبرگ ها خاک های آماده‌ی کاشتی هستند که شما می‌توانید با یک محصول چندین محصول دیگر دریافت کنید که در کاشت گل و گیاه به درد شما می‌خورد.

خاک های آماده کاشت

کود ارگانیک، بهداشتی و عاری از میکروب و آفت

اگر شما هم در دوران کودکی از خاک بازی منع می‌شدید این تیتر برای‌تان غیر واقعی جلوه می‌کند. آیا امکان دارد خاکی بهداشتی و عاری از میکروب و آفت باشد؟! جواب این سوال «بله» است زیرا کودهای ارگانیک موجود در نیروبرگ ها کاملا بهداشتی و عاری از آلودگی هستند. همچنین سایر ترکیبات مانند لیکاپون، شن، ماسه و… قبل از مخلوط شدن شسته می‌شوند. پس با خیال راحت می‌توانید از این محصولات در کنار خانواده و فرزندانتان بدون استفاده از دستکش لذت ببرید.

لذت کاشتن و حرفه ای بودن، اینجا بهم می‌رسند.

ورمی کمپوست چیست؟

رشد سریع و بهتر گیاهان آرزوی هر باغبانی است. باغبانان با تلاش و زحمتی که می کشند انتظار دارند گیاهان و درختانی داشته باشند که سریعتر و بهتر نسبت به درختان سایر باغ ها رشد کنند. از این رو سعی می کنند کودهای شیمیایی و گران قیمت تهیه کنند و در برخی اوقات این مواد آنقدر قوی هستند که استفاده نادرست از آن ها باعث سوختن ریشه گیاه می شود. ورمی کمپوست منبع غنی از ویتامین ها، آنتی بیوتیک های طبیعی، آنزیم ها و هورمون های رشد می باشد که باعث رشد سریع و بهتر گیاهان می شود.

ورمی کمپوست کودی ارگانیک است که توسط کرم های قرمز خاکی به نام آرمنیا فتیدا تولید می شود. این کرم با مصرف کودهای حیوانی و خاک برگ و انجام عملیات شیمیایی در بدنش میکروب درون کودها و آفت موجود در خاک را از بین می برد و محصولی عاری از میکروب و آفت تولید می کند. به همین دلیل شما می توانید با خیال راحت از این محصول بهداشتی استفاده کنید و نگران بیماری های دامی و خاکی نباشید.

معرفی و خرید نیروبرگ و کود

نیروبرگ گروت خاک آماده‌ی کاشت و کود ارگانیک مخصوص گل های زینتی است. نه تنها حساس بودن این نوع گل ها در ترکیبات این خاک در نظر گرفته شده بلکه عاری از آفت بودن بسیار مورد توجه بوده است. اگر گیاهانی که در خانه و آپارتمان خود از قبل دارید آفت و بیماری نداشته باشند پس آنها را به این خاک منتقل کنید. این کار سبب می‌شود با اطمینان مدت زیادی از گل های آپارتمانی خود نگهداری کنید.

این محصول به شما کمک می کند تا بتوانید گل های زینتی را با هزینه کم و در شرایط بهداشتی و عاری از میکروب و آفت پرورش دهید. همچنین ارگانیک بودن این خاک آماده باعث می شود به حفظ سلامت خودتان و محیط زیست کمک کنید. این خاک به دلیل خاصیت اسفنجی بودنش آب را مدت بیشتری در خودش نگهداری می کند در نتیجه می توانید در مصرف آب صرفه جویی کنید.

نیروبرگ ابرگروت خاکی آماده‌ی کاشت و کود ارگانیک مخصوص درختچه ها و گیاهان مسن‌تر است. ابرگروت سرشار از ویتامین ها، آنزیم ها و هورمون های رشد است و باعث رشد سریع و بهتر درختان می شود. به همین دلیل می توان گفت بعد از استفاده از این نیروبرگ درختچه های شما مانند لوبیای سحرآمیز رشد می کنند. ارگانیک بودن آن به سلامت گیاه و بدن شما کمک می کند. همچنین خاصیت اسفنجی آن باعث نگهداری طولانی آب و محافظت از ریشه می شود. در این خاک درختچه ها و گیاهان به صورت تدریجی تغذیه می‌شوند که نتیجه ی آن میوه هایی یکدست تر و سالم تر است. میوه دهی درختان شما بین ۳۰ تا ۱۷۰ درصد افزایش می یابد. ابرگروت محیط تخصصی و بهداشتی برای رشد گیاهان در خانه ی شما ایجاد می کند. .

نیروبرگ بچه گروت خاک آماده‌ ی برای کاشت و کود ارگانیک برای بذرها، ریشه زایی، قلمه زنی و نشاء  است. این خاک مغذی و قوی عاری از مواد شیمیایی و مضر برای طبیعت است. این کود آماده کاشت کاملا ارگانیک است که عناصر مهم رشد ریشه مانند نیتروژن و فسفر را برای گیاه فراهم می کند. همچنین به دلیل داشتن خاصیت اسفنجی خود آب را مدت طولانی در خود نگهداری می کند و باعث جریان هوا در خاک می شود.

هرچه تنفس ریشه بهتر انجام شود زودتر رشد خواهد کرد. در نتیجه بچه گروت با هوادهی مناسب به ریشه زمان رشد را کاهش و سرعت رشد را افزایش خواهد داد. همچنین می توانید از این محصول در نشاءکاری استفاده کنید و برنجی طبیعی و ارگانیک برداشت کنید.

کود ارگانیک از پوست و ریه شما محافظت می کند.

مواد شیمیایی علاوه بر آسیب زدن به محیط زیست، آلوده کردن آب های زیرزمینی، خشکاندن زمین کشاورزی و خاک باعث ایجاد حساسیت های پوستی و ریوی می شوند. نیروبرگ های ارگانیک از حساسیت های پوستی و ریوی ناشی از مواد شیمیایی جلوگیری می کند.

فرمولاسیون ارائه شده توسط کارشناسان کشاورزی و خاک شناسی
صرفه جویی در زمان-کود

در وقتتان برای نگهداری از گیاهان حداقل دوبرابر صرفه جویی کنید.

هرس کردن، نگهداری از گیاهان و درختان، از بین بردن آفت ها و میکروب های موجود در خاک و… وقت زیادی از شما خواهد گرفت. خرید کود ارگانیک که عاری از میکروب و آفت باشد باعث رشد گیاهان و درختان به صورت یکسان می‌شود. همچنین زمان هرس کردن را کاهش و عمر گیاه را افزایش می دهد. پس شما می توانید در زمان هرس کردن صرفه جویی کنید. در نتیجه وقت بیشتری برای استراحت و در کنار خانواده بودن خواهید داشت.

خرید نیروبرگ سانسوریا

زبان مادر شوهر را در این خاک بکارید تا بلندتر شود! تعجب نکنید نام عامیانه‌ی سانسوریا زبان مادرشوهر است و شاید برخی از شما این نام را شنیده باشید. این گیاه مقاوم اگر در شرایط مناسبی قرار گیرد،می توانید آن را مدت طولانی در خانه نگهداری کنید. این محصول خاک آماده ی کاشت مخصوص گل سانسوریا است که کاملا بهداشتی و ارگانیک می باشد. البته ترکیبات این خاک به گونه ای است که آن را تبدیل به یک خاک سبک و مغذی کرده که آب را زمان زیادی در خود نگه می دارد. با تهیه این محصول علاوه بر استفاده از مزایای بسیار آن، می توانید از هدایای نیروبرگ هم بهره مند شوید.

خرید نیروبرگ بنفشه آفریقایی

اگر می‌خواهید یکبار دیگر عاشق گل شوید به جای رز بنفشه ی آفریقایی را امتحان کنید. نیروبرگ بنفشه آفریقایی خاک آماده ی کاشتی است که مواد مغذی و بستر مناسب برای کاشت بنفشه آفریقایی را دارد. شما با کاشتن بنفشه آفریقایی در این خاک به گیاه کمک می کنید در تمام طول سال گلدهی داشته باشد. همچنین مدت زمان بیشتری آب را در خود نگه می دارد در نتیجه خاک اکثر اوقات رطوبت لازم را به گیاه منتقل می‌کند. این خاک به رشد سریع ریشه کمک می کند درنتیجه برای قلمه زنی مناسب است. تغذیه تدریجی به گیاه باعث عمر بیشتر خاک تا ۵ سال، کاهش کود دهی، گلدهی بیشتر، تعویض کمتر خاک و گلدان می شود.

خرید نیروبرگ کاکتوس

کاکتوس ها اسطوره های مقاومت و سرسختی بوده اند. همان طور که در فیلم ها و انیمیشن ها دیده اید کاکتوس ها در محیط های کم آب رشد بهتری دارند. زیرا ساختمان این گیاه به گونه ای است که آب را در خود نگه می دارد. در نتیجه به آبیاری زیاد و مکرر احتیاج ندارند. پس باید از خاکی استفاده شود که سبک باشد و آب را مدت طولانی نگه ندارد. خاک آماده ی کاشت کاکتوس کاملا بهداشتی و عاری از میکروب و آفت می باشد و محیطی با PH مناسب برای کاکتوس ایجاد می کند.نیروبرگ کاکتوس مانند سایر محصولات کاملا ارگانیک و فاقد ترکیبات و کودهای شیمیایی است.

خرید نیروبرگ باغچه

این خاک آماده ی کاشت مخصوص باغچه به شما کمک می کند بدون افزودن خاک و مواد دیگر باغچه ای غنی از مواد مغذی داشته باشید. همچنین این خاک ارگانیک میزان ورمی کمپوست کمتری دارد و در نتیجه صرفه اقتصادی آن بیشتر است.  نیروبرگ باغچه به دلیل خاصیت اسفنجی، آب را مدت بیشتری در خود نگه می‌دارد و مانع تبخیر سطحی می‌شود. در نتیجه در مصرف آب صرفه جویی می کنید. همچنین با نگهداری گرما در خود از یخ زدگی ریشه ی گیاهان در فصل سرد تا حد امکان جلوگیری می کند. این خاک بدون بو و عاری از آفات ومیکروب می باشد. ارگانیک و عاری از مواد شیمیایی بودن نیز به شما و طبیعت کمک می کند که زندگی سالم تر و زمینی سرسبزتر بسازید.

دوستی با محیط زیست با کود ارگانیک

زمین سبز برای همه

نیروبرگ ها به دنبال زمین سبز برای همه هستند و با این هدف پیش می‌روند تا زمین را سالم تر به نسل های بعد منتقل کنیم. در حال حاضر شما بیشتر از هر زمان دیگری در آینده‌ی زمین نقش دارید. خوشحالیم که با پیوستن به سبزآفرین به جمع میلیونی افرادی وارد شدید که برای سلامتی زمین قدم برمی‌دارند.

خرید اینترنتی کود

چرا خرید اینترنتی نیروبرگ به صرفه تر است؟

به فروشگاه رفتن، در ترافیک ماندن، پیدا کردن فروشگاه معتبر، خرید محصولی ارگانیک، هزینه رفت و آمد باعث می شود وقت زیادی را از دست دهید. اما با خرید از فروشگاه اینترنتی سبزآفرین می توانید در خانه یا محل کار خود بمانید و محصول را دریافت کنید.  

آخرین مقالات

2 دیدگاه برای “کود

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *